Series
Ratings
97
Fight For My WayRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
The King's FaceRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 2.5
Thank YouRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.0
RememberRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 1.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 2.5
BigRated ★ 1.5
All InRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.0