Movies
Ratings
314
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
AfireRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 2.0
Center StageRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Be Kind RewindRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0