Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0