Series
Ratings
34
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Third CharmRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0