Titles you rated
PinocchioRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
LastRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0