Movies
Ratings
643
The IncidentRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
FelonRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
Wrong TurnRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The RingRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0