Movies
Ratings
268
WantedRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5