Movies
Ratings
126
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 2.5