Movies
Ratings
406
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
OtherLifeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5