Series
Ratings
360
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 2.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Song of the BanditsRated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Hilda Season 3Rated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
The DaysRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Trigun StampedeRated ★ 3.0