Movies
Ratings
761
The PirateRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
The Quiet ManRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
Inherent ViceRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
Varda by AgnesRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
After the StormRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
Iron WillRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Rome, Open CityRated ★ 4.0
Picnic on the GrassRated ★ 3.5