Series
Ratings
136
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0- The Elon Musk ShowRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 3.0- The iDOLM@STERRated ★ 0.5
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
Ensemble Stars!Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.0