Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0