Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
DexterRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0