Series
Ratings
83
You and Everything ElseRated ★ 4.5- EXchange Season 4Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 1.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- 하트페어링Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 1.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.5