Series
Ratings
244
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- EuphoriaRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 4.5
Dear XRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5