Titles you rated
Hunter KillerRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
True GritRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0