Series
Ratings
19
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0