Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0