Movies
Ratings
706
Men in Black IIRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5