Movies
Ratings
36
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Because I Love YouRated ★ 1.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.0
Snowy RoadRated ★ 1.0