Movies
Ratings
167
Project Hail MaryRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 1.5