Series
Ratings
35
JumongRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.0
GiantRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0