Movies
Ratings
50
King and the ClownRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
FuryRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0