Movies
Ratings
251
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Kirikou and the Wild BeastsRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0