Series
Ratings
259
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 4.0
Introduction to MineralogyRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5