Movies
Ratings
339
A Normal FamilyRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Pierrot le FouRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 2.0
The Green RayRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5