Movies
Ratings
204
The WhaleRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 3.0
The Young Karl MarxRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
SiratRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.5
The Chronology of WaterRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Sherlock, Jr.Rated ★ 4.0
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5