Series
Ratings
87
Sweet 18Rated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 2.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.5