Series
Ratings
53
Dr. StoneRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5