Series
Ratings
282
Bitter BloodRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Uncle Season 1Rated ★ 4.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 원피스 17기Rated ★ 3.5
- 원피스 18기Rated ★ 3.0
- 원피스 19기Rated ★ 4.5
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 4.5
Hunters Season 1Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 4.5
Midnight MassRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 5.0
Sensei no OtoriyoseRated ★ 4.5