Movies
Ratings
392
BurningRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
One DayRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0