Movies
Ratings
150
GravityRated ★ 2.5
King KongRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 1.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 0.5
The IslandRated ★ 1.5
MoneyballRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.0