Movies
Ratings
57
OnceRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0