Series
Ratings
94
One Day OffRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
UnbelievableRated ★ 5.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0