Series
Ratings
376
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Vinland SagaRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- MonsterRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0