Movies
Ratings
20
Alley Cats StrikeRated ★ 2.0
Adventures in BabysittingRated ★ 3.0
A Ring of Endless LightRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 1.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
The African LionRated ★ 2.0
African CatsRated ★ 4.0
The Adventures of Ichabod and Mr. ToadRated ★ 2.5
The Adventures of Huck FinnRated ★ 3.0- The Adventures of Bullwhip GriffinRated ★ 4.0
The Absent-Minded ProfessorRated ★ 3.0
20,000 Leagues Under the SeaRated ★ 3.5
12 Dates of ChristmasRated ★ 2.0
102 DalmatiansRated ★ 2.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0