Series
Ratings
33
Street Food FighterRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0