Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Dear HongrangRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5