Movies
Ratings
232
Chungking ExpressRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
DittoRated ★ 1.0
Be With YouRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0