Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 2.5- Initial D: Fifth StageRated ★ 3.5
- Initial D: Final StageRated ★ 4.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 4.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 3.5
- Initial D: Second StageRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Miss TrotRated ★ 0.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.0
NisekoiRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0