Movies
Ratings
764
Us and ThemRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5- Thrust to throatRated ★ 5.0
The Boy, the Mole, the Fox and the HorseRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
DìdiRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5