Movies
Ratings
167
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5