Movies
Ratings
266
Finding NemoRated ★ 3.5
BaoRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 2.5
We Live In TimeRated ★ 2.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 2.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 2.5
Die, My LoveRated ★ 2.5- Understanding MoviesRated ★ 2.5
Cigarettes & CoffeeRated ★ 2.5- Coffee And CigarettesRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.5- Mr. Tap’s HolidayRated ★ 1.0
- CanvasRated ★ 0.5
- The Mountain Between UsRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 3.5- KimchiRated ★ 3.5