Series
Ratings
75
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 1.5
ShōgunRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 5.0
KaosRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
CastlevaniaRated ★ 5.0- CastlevaniaRated ★ 5.0
CastlevaniaRated ★ 5.0
1883Rated ★ 4.5
Shadow and Bone Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Witcher: Blood OriginRated ★ 3.0
The Midnight ClubRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0- DopesickRated ★ 5.0