Series
Ratings
20
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0