Series
Ratings
37- Knowledge Channel eRated ★ 0.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5
NEW GAME!!Rated ★ 2.0
NEW GAME!Rated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 3.5
Call of the NightRated ★ 2.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.0
Do It Yourself!!Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 1.5
KakeguruiRated ★ 1.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 0.5
Non Non BiyoriRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 1.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 2.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
Super CubRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 2.0