Series
Ratings
72
GleeRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Awkward.Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
NCISRated ★ 4.0