Series
Ratings
40
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0