Series
Ratings
598
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
I Am Married...But!Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
The Best ThingRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0